Follow by Email

976

۱۳۹۲ مرداد ۲۴, پنجشنبه · Posted in ,

چه با نمک طبق این تست روانشناسی هوش عشقی من نمره‌ش 80 هسش! راسش وقتی جواب می‌دادم چون تمام گزینه‌ها رو مخالفم انتخاب کردم پیش خودم فکر می‌کردم چقدر نسبت به عشق و عاشقی بدبین و بی‌احساسم، اما وقتی نمره‌ها رو جمع بستم و دیدم برای نمره‌ی 80 به بالا چی نوشته به خودم و احساساتم و طرز تفکرم نسبت به عشق و عاشقی امیدوار و خوش‌بین شدم!

وقتی با تمام وجود توی زندگی‌ت عاشق بشی و بعد به شکل حماقت‌باری ناکام بشی، کم‌ِ‌کم‌ش اینه که عقال‌تر و پخته‌تر و باتجربه‌تر می‌شی و قادری که نگاه بهتر و درست‌تری نسبت به روابط و علایق خودت پیدا کنی و انتظاراتت از یک رابطه‌ی عاشقانه منطقی و معقول‌تر از گذشته می‌شه!

ازین تعبیری که تست روانشناسی مورد نظر از نمره 80 به بالا داشت خیلی خوشم اوومد! نمیدونم چقدر اینجور تست‌ها بر اساس شیوه‌های علمی و آزمون‌پذیره اما گاهی وقت‌ها بیشتر تاثیری که روی آدم می‌تونه بذاره صرف نظر از غلط و درستش برام مهمتره:

اگر نمره 80 تا 100 گرفته‌اید

به شما تبریک می‌گوییم. شما سرشار از هوش عاشقانه هستید و نسبت به زندگی خود دیدی واقع‌بینانه دارید. شما می‌دانید که عشق تنها، برای دوام یک زندگی کافی نیست و از اینکه تنها یک فرد، یعنی همسرتان نمی‌تواند دنیا را برای شما گلستان کند هم باخبرید. اگر هم در برخی از سؤالات نمره بالایی گرفته‌اید، نگران نباشید. شما می‌توانید برای تقویت ویژگی‌ها و افکاری که باعث دادن چنین پاسخی در شما شده‌اند، تلاش کنید.

با پشتیبانی Blogger.