Follow by Email

904

راسش من از همین اول از همه چیز ناامید شدم! نباید منتظر اصلاحات باشیم! رسانه‌ها و شخصیت‌های محافظه‌کار که روز شمارش آرا در بهت و سکوت ناشی از این شکست فرو رفته بودند از دیروز و امروز از دوباره شروع کردن به دلیل‌تراشی‌های گذشته و ظاهرا قصد ندارند صدای اعتراض و تغییر بخش بزرگی از جامعه رو بشنوند و دوباره همان حرف‌های پوچ و بی‌ارزش گذشته رو بزنند!
تلویزیون دولتی هم که همچنان بلندگوی دروغ‌پراکنی و تبلیغاتی‌ش فعال هست و انگار نه انگار که مردم با نحوه رای دادن به کاندیداهای مورد حمایت این بلندگوی دروغ‌پراکنی، یک‌شبه تمام این هشت سال فعالیت‌های تلویزیون دولتی رو به باد دادن و اثبات کردن مردم برای درک و فهم شرایط الزاما تحت تاثیر این جزیره دور افتاده از واقعیت‌های جامعه نخواهند ماند!
از طرف دیگه مثل همیشه گروه‌های حاکم رایزنی‌های وسیعی دارند انجام میدن تا مانع از واگذاری پست‌ها و مقام‌ها به افراد پیش‌قدم در اصلاح و تغییر شرایط موجود باشند! یعنی دوباره یک دولت تکراری با افراد تکراری در پیش خواهد بود که نه خواسته‌های رای‌دهندگان براش مهمه و نه به دنبال اصلاح و بهبودی قدم خواهد گذاشت!
با این دورنما فکر می‌کنم باید از همین الان شکست دولت حاصل از ائتلاف میانه‌روها-اصلاح‌طلبان رو اعلام کنیم و منتظر روزی باشیم که همین مردمی که یک شبانه‌روز جشن و شادی برگزار کردند از دوباره برگردند ولی این‌بار با احساساتی توام با خشم و لعن و نفرین!

با پشتیبانی Blogger.